/
/
جشنواره پاییزی آپارات؛ برگزاری هر نوع رویداد آنلاین، بدون پرداخت هزینه
درباره نویسنده
اشتراک گذاری
مطالب بیشتر
رفتن به ابتدای صفحه
کمپین رویداد آنلاین

جشنواره پاییزی آپارات؛ برگزاری هر نوع رویداد آنلاین، بدون پرداخت هزینه

 

قابلیت ایجاد رویداد آنلاین یکی از ویژگی‌های سرویس پخش زنده آپارات است که به کمک آن کاربران می‌توانند رویدادهای رایگان و غیررایگان خود را برگزار کنند. این سرویس مدت‌زمان زیادی است که با هدف ایجاد یک پلتفرم امن و مطمئن برای برگزاری رویدادها راه‌اندازی شده است.

رویدادها، بخشی از پخش زنده‌های آپارات هستند، با این تفاوت که فقط برای افرادی در دسترس قرار می‌گیرند که از قبل بلیت مربوط به آن رویداد آنلاین را خریداری کرده‌اند. در این بخش امکان ایجاد رویدادهای آنلاین مختلف، تعریف بلیت‌های متنوع، تخصیص کدهای تخفیف و ابزار اطلاع‌رسانی نیز در اختیار کاربران آپارات قرار می‌گیرد.

پخش یک رویداد مثل راه‌اندازی یک پخش زنده است. برای آشنایی بیشتر با نحوه‌ی برگزاری رویداد آنلاین اینجا کلیک کنید.

تولیدکنندگان ویدئو با استفاده از این سرویس، می‌توانند اقدام به فروش بلیت کرده و آمار دقیقی از جامعه مخاطبان خود داشته باشند. ایجاد یک رویداد آنلاین در آپارات رایگان است. با این حال در حالت عادی و خارج از زمان جشنواره پس از کسر ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده از مبلغ هر بلیت فروخته شده، ۷۰ درصد سود حاصل از خرید بلیت به صاحب حساب کاربری ایجاد کننده رویداد پرداخت می‌شود و ۳۰ درصد مابقی آن به آپارات به عنوان فراهم‌کننده بستر پخش زنده تعلق می‌گیرد، اما تا پایان پاییز امسال، شرایط ویژه‌ای برای برگزارکننده‌های رویداد در نظر گرفته شده است.

رویداد آنلاین

هم‌اکنون تمامی تولیدکنندگان ویدئو می‌توانند با سر زدن به بخش پخش زنده آپارات، وبینارها یا رویداد آنلاین خود را تا آخر پاییز 1400 به صورت رایگان یعنی بدون پرداخت کمیسیون آپارات در فروش بلیت، برگزار کنند. این قابلیت از امکانات جشنواره پاییزی آپارات است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای، میزبان پخش‌زنده‌های خود شوند.

 به بیان دیگر سهم آپارات از فروش بلیت رویدادهای آنلاین در فصل پاییز برای کاربران صفر است.

این جشنواره با هدف حمایت از ایجاد رویدادهای زنده در آپارات و ترویج آن شکل گرفته است.

امکان بحث و تبادل نظر بر روی پخش زنده، امکان فروش بلیت، پخش با کیفیت HD، جامعه مخاطبین گسترده، رایگان بودن و ارائه‌ی آمار دقیق از ویژگی‌های پخش زنده آپارات است. رویداد پخش زنده خود را همین حالا شروع کنید.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
یاسمن عطاری

یاسمن عطاری

همه‌ی ما نوشتن رو یاد میگیریم ولی فقط بعضی از ما عاشقش می‌شیم و من عاشق نوشتن شدم. من عاشق سفرم و با خوندن و نوشتن هر کلمه می‌تونم تو خیالم به هر جایی که می‌خوام سفر کنم حتی به تمام ناشناخته‌ها… همیشه کشف دنیاهای جدید برام جذاب بوده، می‌گن هر زبان یک دنیای جدیده و به همین خاطر تصمیم گرفتم تو دانشگاه علامه زبان اسپانیایی بخونم، زبان مردمان شاد و آهنگ‌های عاشقانه و … علاقم به سفر من رو در مقطع کارشناسی ارشد به سمت گرایش گردشگری رشته‌ی کسب و کار کشوند. من معتقدم همه‌ی ما مسافرانی هستیم که این مدت کوتاهی که در اختیارمون گذاشته شده باید تا جای ممکن یاد بگیریم، یاد بدیم و لدت ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطلب

مطالب مرتبط