/
/
سال 98 از دریچه نگاه آپارات
درباره نویسنده
اشتراک گذاری
مطالب بیشتر
رفتن به ابتدای صفحه
گزارش-سال

دستچینی از مهم‌ترین‌ رخدادهای سال عجیب و فراموش نشدنی 1398

سال 98 از دریچه نگاه آپارات

به نقل از دیجیاتو؛ سایت اشتراک ویدیو آپارات به رسم هر سال با انتشار ویدیویی با نام «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات»، پربازدید‌ترین ویدیوهایی که از ابتدا تا انتهای امسال در این پلتفرم مشاهده شده‌اند را معرفی کرده است.

در این ویدیو گذری کوتاه به وقایع تلخ و شیرین سال ۹۸ شده است؛ سالی که در آن ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های مجازی توانستند بار دیگر پتانسیل و قدرت فضای مجازی را نشان دهند و برخی از ویدیوها آنچنان بازخوردی داشتند که مجبور به واکنش دولتمردان شدند. در واقع می‌توان گفت موضوع شهروند خبرنگاری بیشتر از پیش پررنگ شده و به نظر می‌رسد که صحبت‌های مطرح شده چه در برنامه‌های تلویزیونی، چه در مجالس رسمی و غیر رسمی طی چند ساعت دست به دست چرخیده و به اصطلاح «وایرال» می‌شوند.

ویدیوی سه دقیقه‌ای آپارات شامل صحنه‌های متفاوتی است؛ از سیل سهمگین و ناگوار اول سال ۹۸ گرفته تا زلزله و دیگر بلایای طبیعی ناگوار تا رویدادهای فرهنگی و سیاسی و یا حوادث تلخی مانند سقوط هواپیمای اوکراینی و اعتراض‌های مردمی به افزایش قیمت بنزین.

سال ۹۸ یکی از پرتلاطم‌ترین‌ سال‌ها از لحاظ بلایای طبیعی و انسانی بوده است که برخی مردم اخبار آن را از طریق ویدیوهای آپارات پیگیری می‌کردند. ویدیو «سال ۹۸ از دریچه نگاه آپارات» نیز پربازدیدترین اتفاق‌های سال ۹۸ را کنار هم قرار داده است که برای تماشای کامل آن می‌توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید.

برچسب ها: آپارات سال 1398
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

شهریار نوبهار

شهریار نوبهار در سال‌های گذشته مشغول کار در رسانه‌های مختلف کاغذی و آنلاین بوده. او خودش را دانشجوی همیشگی علوم ارتباطات می‌داند و به نظرش فوتبال زیباترین اختراع و پدیده‌‌ی انسانی است. سر آلکس فرگوسن و جف بزوس هم شخصیت‌های مورد علاقه‌اش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطلب

مطالب مرتبط