/
/
/
تغییرات گسترده در سرویس افزایش بازدید آپارات (Boost)
درباره نویسنده
اشتراک گذاری
مطالب بیشتر
رفتن به ابتدای صفحه
تغییرات گسترده در سرویس افزایش بازدید آپارات (Boost)

تغییرات گسترده در سرویس افزایش بازدید آپارات (Boost)

سرویس افزایش بازدید آپارات از دسترس خارج شد و بزودی سرویس تبلیغاتی جدید آپارات جایگزین آن خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، این پلتفرم تصمیم گرفته است تا تغییرات گسترده‌ای در سرویس افزایش بازدید ایجاد کند. این سرویس از تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۰ دیگر در اختیار کاربران قرار ندارد. کاربران آپارات می‌توانستند از طریق این سرویس به بازدید دلخواه خود برسند. هدف آپارات از راه‎‌اندازی این سرویس، کمک به کسانی بود که می‌خواستند بازدید ویدیوی خود را افزایش دهند یا ویدیوی خود را تبلیغ کنند و کاربران می‌توانستند از طریق این سرویس به سرعت به مخاطبان قابل توجهی دست پیدا کنند.

سرویس افزایش بازدید چگونه کار می‌کرد؟

به زبان ساده، سرویس افزایش بازدید؛ سرویس تبلیغات در آپارات بود که به وسیله آن ویدیوی انتخابی کاربران در صفحات مرتبط با موضوع ویدیو، به مخاطبان احتمالی آنها پیشنهاد داده می‌شد. کاربران می‌توانستند در سرویس افزایش بازدید مشخص کنند که دقیقا ویدیوهای‌شان در راستای چه موضوعات و چه کلیدواژه‌هایی به کاربران آپارات پیشنهاد داده شود. هنگامی که کاربران از این سرویس استفاده می‌کردند، آپارات ویدیوهای آن‌ها را در صفحات مختلف به کاربران پیشنهاد ‌می‌داد که این صفحات را براساس علاقه کاربر، کلمات کلیدی و جستجوی آن‌ها انتخاب‌ می‌کرد. بنابراین ویدیوها فقط به افرادی پیشنهاد داده ‌می‌شد که به موضوعات ویدیوهای انتخابی علاقه داشتند و می‌توانستند مشتری یا مخاطب احتمالی کاربران باشند.

با خاموش شدن سرویس افزایش بازدید، بزودی سرویس تبلیغاتی جدید آپارات وارد چرخه خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که امکانات گسترده‌تری را در اختیار کاربران در زمینه تبلیغات و افزایش مخاطب قرارخواهد داد.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

دانیال دهقانی

یه گیمر که از بچگی دوست داشته راجع به بازی‌ها حرف بزنه و بهشون عمیق‌تر از یه سرگرمی ساده نگاه کنه. از نوجوونی ترجمه کرده و به مطالعه‌ی مسائل مربوط به روابط عمومی و بازاریابی علاقه داره. بارسایی دوآتیشه هم هست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطلب

مطالب مرتبط