/
/
سرویس تبلیغات آپارات راه حلی جدید برای رشد بیشتر کسب و کارها
درباره نویسنده
اشتراک گذاری
مطالب بیشتر
رفتن به ابتدای صفحه
سرویس تبلیغات جدید آپارات

سرویس تبلیغات آپارات راه حلی جدید برای رشد بیشتر کسب و کارها

در تاریخ 21 تیر 1400 سرویس افزایش بازدید آپارات (Boost) از دسترس خارج شد تا سرویس تبلیغات جدید آپارات جایگزین آن شود. سرویس تبلیغات جدید آپارات در جهت سهولت ایجاد و تنظیم تبلیغات ویدئویی، راه‌اندازی شده و در دسترس عموم مخاطبان قرار گرفته است.

هدف از راه‎‌اندازی این سرویس، کمک بیشتر به کسب‌وکارها و افرادی است که می‌خواهند با بودجه‌ی دلخواه، تبلیغات ویدئویی انجام دهند و توسط مخاطبان هدف اصلی خود بیشتر دیده شوند. در این سرویس کاربران می‌توانند با آپلود ویدئو و وارد کردن کلمه‌های کلیدی مرتبط با کسب‌وکارشان در سیستم هوشمند آپارات، تبلیغاتی هدفمند را تنظیم و مدیریت کنند. برای آشنایی بیشتر با نحوه‌ی ساخت و انتخاب بهترین ویدئو برای تبلیغات در آپارات اینجا کلیک کنید.

در این پنل شما ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﯾﮏ ﻧﻤﺎی ﮐﻠﯽ از وﺿﻌﯿﺖ تبلیغات ﺧﻮد را ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ و ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺟﺪﯾﺪ اﯾﺠﺎد ﮐﻨﯿﺪ. همچنین شما می‌توانید ﻟﯿﺴﺖ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت و آﻣﺎرھﺎ و ﺻﻮرتﺣﺴﺎبھﺎی ﺧﻮد را ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ. ایجاد تبلیغ در اﯾﻦ ﭘﻨﻞ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭘﻨﻞھﺎی ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ دﯾﮕﺮ بسیار ساده است و همین امر در کنار طراحی کاربرپسند (user friendly) موجب سهولت استفاده کاربران از سرویس تبلیغات آپارات شده است.

در سرویس تبلیغات پیشین آپارات یعنی سرویس افزایش بازدید؛ ویدیوی انتخابی کاربران در صفحات مرتبط با موضوع ویدئو، به مخاطبان احتمالی آنها نمایش داده می‌شد، اما در سرویس تبلیغات جدید، کاربران می‌توانند یکی از دو روش زیر را برای دیده‌شدن ویدئوی خود انتخاب کنند:

روش اول: نمایش تبلیغ در حین پخش ویدئو

این نوع تبلیغ را می‌توان در سه حالت ابتدای پخش ویدئوها (Pre roll)، میانه پخش ویدئوها (Mid roll) و یا در هر دو حالت ثبت و مدیریت کنید. این دست تبلیغات برای افزایش آگاهی مخاطبان از برند و هدایت آن‌ها به لینک یا وب سایت مورد نظر مناسب است.
با استفاده از این روش کسب و کارها می‌توانند توجه مخاطبان هدف خود را جلب کرده و شانس دیده‌شدن ویدئو خود را بالا ببرند.

روش دوم: نمایش تبلیغ در قسمت پیشنهادات آپارات

ویدئوی تبلیغاتی به صورت هدفمند در قسمت پیشنهادات آپارات به مخاطبان نمایش داده می‌شود و با کلیک روی این تبلیغ، به صفحه ویدئوی کاربر در آپارات منتقل می‌شوند. در این روش کاربران می‌توانند ویدئو تبلیغاتی خود را به‌راحتی به دست مخاطبان هدف خود برسانند. ھﺰﯾﻨﻪ اﺟﺮای اﯾﻦ نوع تبلیغات ﺑﺮ اﺳﺎس ﻣﯿﺰان دﯾﺪه ﺷﺪن ﺗﺒﻠﯿﻎ در ﺑﺨﺶ “ﭘﯿﺸﻨﮫﺎدات آﭘﺎرات” اﺳﺖ و از 1 تومان شروع می‌شود.

سرویس تبلیغاتی جدید آپارات که جایگزین سرویس افزایش بازدید (Boost) شده، امکانات و قابلیت‌های بیشتری را نسبت به گذشته در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاثیرگذاری بالای تبلیغات ویدئویی در قیاس با انواع دیگر تبلیغات
  • امکانات متعدد برای هدفمندسازی تبلیغ
  • یافتن سریع و آسان مخاطبان هدف
  • امکان ارائه قیمت پیشنهادی به ازای هر نمایش

آپارات، امکان هدفمندسازی تبلیغات را از طریق روش‌های مختلف در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. امکاناتی اختصاصی برای کاربران آپارات از جمله:

  • انتخاب کلمات کلیدی برای هدفمندسازی تبلیغ
  • امکان قرار دادن لینک بر روی تبلیغ برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر
  • امکان انتخاب دسته‌بندی و امکان پخش تبلیغات از یک کانال خاص یا در شبکه‌های مخابراتی خاص
  • بودجه‌بندی بر اساس درخواست مخاطب ودریافت هزینه بر اساس نمایش

برای ایجاد تبلیغ در سرویس تبلیغات جدید آپارات کافی است وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت داشبورد تبلیغات مراجعه کنید، در اﯾﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﯾﮏ ﻧﻤﺎی ﮐﻠﯽ از وﺿﻌﯿﺖ تبلیغات ﺧﻮد را ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ و ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺟﺪﯾﺪ اﯾﺠﺎد ﮐﻨﯿﺪ و همچنین لیستی از آﻣﺎرھﺎ و ﺻﻮرتﺣﺴﺎبھﺎی ﺧﻮد را ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ.

آپارات با بیش از ۶۰ میلیون مخاطب و یک میلیارد بازدید ماهانه پر بازدیدترین وب‌سایت ایرانی است، بنابراین دیده شدن کسب و کارها و افراد در این پلتفرم بدون شک فرصت‌‌های زیادی را جهت جذب مخاطب جدید برای آن‌ها ایجاد خواهد کرد.

کاربران آپارات تنها با ایجاد یک حساب کاربری می‌توانند از تمامی این خدمات بهره‌مند شوند. برای مشاهده جزئیات این سرویس تبلیغاتی جدید و شروع کمپین خود اینجا کلیک کنید.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
یاسمن عطاری

یاسمن عطاری

همه‌ی ما نوشتن رو یاد میگیریم ولی فقط بعضی از ما عاشقش می‌شیم و من عاشق نوشتن شدم. من عاشق سفرم و با خوندن و نوشتن هر کلمه می‌تونم تو خیالم به هر جایی که می‌خوام سفر کنم حتی به تمام ناشناخته‌ها… همیشه کشف دنیاهای جدید برام جذاب بوده، می‌گن هر زبان یک دنیای جدیده و به همین خاطر تصمیم گرفتم تو دانشگاه علامه زبان اسپانیایی بخونم، زبان مردمان شاد و آهنگ‌های عاشقانه و … علاقم به سفر من رو در مقطع کارشناسی ارشد به سمت گرایش گردشگری رشته‌ی کسب و کار کشوند. من معتقدم همه‌ی ما مسافرانی هستیم که این مدت کوتاهی که در اختیارمون گذاشته شده باید تا جای ممکن یاد بگیریم، یاد بدیم و لدت ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطلب

مطالب مرتبط