اموجی‌های اختصاصی آپارات

اموجی‌های اختصاصی آپارات از راه رسید

برای زیباتر کردن بخش گفتگو پخش زنده آپارات، اقدام به طراحی یک سری از اموجی‌های پرطرفدار و پرکاربرد به صورت اختصاصی برای آپارات کردیم. این اموجی‌ها در حال حاضر ۳۰ عدد هستند. با این حال، تعداد آن‌ها در آینده بیشتر نیز خواهد شد.

همچنین، با اضافه شدن این اموجی‌های اختصاصی آپارات، یک بروزرسانی هم برای پخش زنده آپارات داشتیم.  اکنون شما می‌توانید با مراجعه به قسمت مدیریت چت در صفحه داشبورد پخش زنده خود، قابلیت «فقط اموجی» (Emote Only) را فعال کنید. به این ترتیب، کاربران دیگر تنها می‌توانند در بخش گفتگوی پخش زنده شما اقدام به ارسال اموجی کنند. این قابلیت قطعا برای استریمرها و بینندگان آن‌ها جذاب خواهد بود و می‌تواند رنگ و بوی دیگری به فضای حاکم بر استریم‌ها ببخشد.

برای مشاهده این اموجی‌ها تنها کافیست به یکی از پخش‌ زنده‌های این صفحه مراجعه کنید و نگاهی به قسمت گفتگو بیندازید. برای مشاهده دیگر اطلاعیه‌های مرتبط با آپارات گیم نیز این صفحه را مشاهده کنید.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

دانیال دهقانی

یه گیمر که از بچگی دوست داشته راجع به بازی‌ها حرف بزنه و بهشون عمیق‌تر از یه سرگرمی ساده نگاه کنه. از نوجوونی ترجمه کرده و به مطالعه‌ی مسائل مربوط به روابط عمومی و بازاریابی علاقه داره. بارسایی دوآتیشه هم هست!