بازی آواتار از شرکت یوبی‌سافت

بازی جدید آواتار توسط شرکت یوبی‌سافت رونمایی شد

شرکت یوبی‌سافت دیشب و در قسمت جدید رویداد دیجیتالی خود از یک بازی جدید بر اساس دنیای فیلم‌های علمی تخیلی آواتار رونمایی کرد.

 

دیشب بود که شرکت فرانسوی یوبی‌سافت در انتهای قسمت جدید مراسم دیجیتالی خود با نام Ubisoft Connect که ویژه‌ی رویداد E3 2021 بود، از عنوان Avatar: Frontiers of Pandora رونمایی کرد.

ساخت این اثر اولین بار چهار سال پیش تایید و همان زمان مشخص شده بود که استودیوی Massive Entertainment خالق سری The Division وظیفه‌ی تولید آن را بر عهده خواهد داشت.

این بازی اولین اقتباس ویدیوگیمی بر اساس فرنچایز آواتار نیست و پیش از این در سال ۲۰۰۹ میلادی شاهد انتشار اثری بودیم که توسط خود یوبی‌سافت ساخته شده بود.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora یک اثر اکشن ماجرایی اول شخص و جهان باز خواهد بود. این عنوان بخش‌هایی از سیاره‌ی پاندورا را به مخاطب نشان خواهد داد که پیش از این ندیده‌ایم.

استودیوی Massive Entertainment این بازی را با انجین داخلی خود یعنی Snowdrop می‌سازد که در تریلر دیشب شاهد عملکرد عالی آن از لحاظ بصری و نمایش مناظر طبیعی بودیم. تصاویر رسمی منتشر شده هم این موضوع را به خوبی نشان می‌دهند.

تصویر 1 بازی آواتار

تصویر 2 بازی آواتار تصویر 5 بازی آواتار تصویر 4 بازی آواتار تصویر 3 بازی آواتار

تصویر 6 بازی آواتار

این بازی قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهم منتشر شود. بعید نیست که تاریخ عرضه‌ی بازی به زمان اکران قسمت دوم از فیلم‌های «آواتار» در ماه دسامبر نزدیک باشد.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

سید مجتبی محمودی

The right man in the wrong place can make all the difference… in the world

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.