بازی Call of Duty: Warzone

تعداد بازیکنان بازی Call of Duty: Warzone از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد

شرکت اکتیویژن از رسیدن آمار بازیکنان بازی محبوب Call of Duty: Warzone به ۱۰۰ میلیون نفر خبر داد.

 

بخش بتل رویال سری بازی COD با نام کامل Call of Duty: Warzone اولین بار در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در دسترس قرار گرفت و هم‌اکنون بیشتر از یک سال از عمر آن می‌گذرد.

پس از گذشت بیشتر از ۱۳ ماه از عمر این اثر محبوب، شرکت اکتیویژن به‌طور رسمی اعلام کرد که تعداد بازیکنان عنوان وارزون به ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. اکتیویژن در آبان ماه سال گذشته، از رسیدن آمار بازیکنان این اثر به مرز ۸۰ میلیون نفر خبر داده بود.

این آمار موفقیت بزرگی برای اکتیویژن و سازنده‌های آن یعنی استودیوهای Infinity Ward و Raven Software محسوب می‌شود. برای مقایسه، شرکت الکترونیک آرتز طی یک هفته‌ی اخیر اعلام کرد که تا به حال ۱۰۰ میلیون نفر بازی Apex Legends را تجربه کردند. این عنوان بتل رویال بیش از دو سال است که در دسترس قرار دارد.

استودیوی Raven Software که هم‌اکنون وظیفه‌ی توسعه و پشتیبانی بخش وارزون را دارد، در حال فراهم کردن مقدمات آغاز فصل سوم این بازی است. طی هفته‌های اخیر، شاهد هجوم زامبی‌ها به نقشه‌ی بازی با نام Verdansk بودیم و از همین حالا می‌دانیم که قرار است یک حمله‌ی اتمی به آن صورت گیرد.

با این اوصاف احتمالا در فصل سوم، شاهد تغییر گسترده‌ی این نقشه خواهیم بود و حتی شاید شاهد جایگزینی آن با یک نقشه‌ی تازه باشیم؛ تغییراتی که همسو با نسخه‌ی جدید این سری یعنی Black Ops Cold War خواهد بود.

بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone هم‌اکنون به‌صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی و تمام کنسول‌های نسل هشتم و نهم دو شرکت سونی و مایکروسافت در دسترس قرار دارد.

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

سید مجتبی محمودی

The right man in the wrong place can make all the difference… in the world