قابلیت تایم‌اوت و درخواست رفع مسدودیت به بخش گفتگوی پخش زنده آپارات افزوده شد

دو ویژگی مورد انتظار به بخش گفتگوی پخش زنده آپارات افزوده شد.

قابلیت تایم‌اوت که یکی از ویژگی‌های مورد درخواست استریمرهای آپارات بود، به سرویس پخش زنده اضافه شد. به کمک این قابلیت، استریمر و مدیران چت می‌توانند یک کاربر را از چت کردن برای مدت معینی مسدود کنند. بعد از اتمام این زمان، آن کاربر به صورت خودکار رفع مسدودیت خواهد شد. لازم به ذکر است که استفاده از این ویژگی بسیار ساده است. استریمر و مدیران چت با کلیک روی نام کاربری فرد مورد نظر و انتخاب گزینه مسدودیت، می‌توانند مدت مسدود بودن شخص را تعیین کنند. اگر گزینه «بن دائم» انتخاب شود، کاربر به مانند قبل و تا وقتی که توسط استریمر یا مدیران رفع مسدودیت شود، مسدود خواهد ماند.

قابلیت درخواست رفع مسدودیت برای کاربرانی کاربرد دارد که از قسمت چت مسدود شده‌اند. افرادی که با استفاده از گزینه «بن دائم» مسدود شده‌اند، می‌توانند در قسمت گفتگو این درخواست را ارسال کنند. درخواست‌های رفع بن در یک بخش جدا در حالت اتاق فرمان پخش زنده، برای استریمر و مدیران چت قابل مشاهده است. اگر این درخواست یک بار رد شود، دیگر کاربر امکان ارسال مجدد این درخواست را نخواهد داشت.

سرویس پخش زنده آپارات همواره در حال پیشرفت است و با بروزرسانی‌های مختلفی که به صورت مداوم دریافت می‌کند، مدام ویژگی‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

برچسب ها: اطلاعیه
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

دانیال دهقانی

یه گیمر که از بچگی دوست داشته راجع به بازی‌ها حرف بزنه و بهشون عمیق‌تر از یه سرگرمی ساده نگاه کنه. از نوجوونی ترجمه کرده و به مطالعه‌ی مسائل مربوط به روابط عمومی و بازاریابی علاقه داره. بارسایی دوآتیشه هم هست!